Na Štědrý den do Zoo Děčín: Navštivte zvířecí přátele zcela zdarma!

Na Štědrý den do Zoo Děčín. Zdroj: Zoo Děčín. Poskytla: Ajka Houšková.

Zažijte neopakovatelnou atmosféru vánočně nasvícené zoo, vložte drobné dárky do jesliček pro zvířecí kamarády a užijte si překrásné chvíle s rodinou. Přijďte na Štědrý den do Zoo Děčín, a zkraťte si čekání na Ježíška ve světě plném zvířecích radostí a vánoční magie!

Tradiční volný vstup

Na letošní Štědrý den vám děčínská zoologická zahrada daruje volný vstup! Tato tradiční akce, kterou zoo každoročně pořádá, je poděkováním za vaši přízeň během celého uplynulého roku. Přijďte strávit Štědrý den v překrásném prostředí zoo, otevřené od 8 do 16 hodin, s výjimkou expozice Rajské ostrovy, která bude uzavřená.

Nezapomeňte na dárky pro zvířátka

Na Štědrý den do Zoo Děčín. Zdroj: Zoo Děčín. Poskytla: Ajka Houšková.
Na Štědrý den do Zoo Děčín. Zdroj: Zoo Děčín. Poskytla: Ajka Houšková.

Prožijte nezapomenutelný okamžik a přineste s sebou potravinové dárky pro zvířecí obyvatele. Můžete je vložit do jesliček poblíž pokladny. Ideální je suché pečivo, zelenina, ovoce, zrní, oříšky, piškoty, nebo dokonce psí a kočičí konzervy. Pokud byste chtěli zvířatům udělat radost jinak, můžete se zapojit do akce „Daruj hračku“ na portálu www.happyzoo.cz, kde můžete zakoupit zboží pro enrichment.

Schránka na dopisy pro Ježíška

Čeká vás vánočně nasvícená zoo s betlémem a vánočními stromy. Součástí betléma je schránka na dopisy pro Ježíška, kam mohou děti nosit svá tajná přání až do Štědrého dne. Vstup zdarma bude k dispozici i na Nový rok 1. ledna 2024, abyste mohli začít nový rok s radostí a zvířecími kamarády.

Přijďte bez pejska

Nezapomeňte, že do areálu zoo není povolen vstup se psy. Na místě bude zaměstnanec, který bude dodržování tohoto pravidla kontrolovat.

Přijďte sdílet radost z vánočního času a nezapomenutelně zažít Štědrodenní atmosféru v Zoo Děčín!

 

Kde se akce „Na Štědrý den do Zoo Děčín“ koná?

Zoologická zahrada Děčín – Pastýřská stěna, příspěvková organizace
Žižkova 1286/15
405 02
Děčín

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
24. prosince 2023, 8-16 hodin

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Tel.: +420 603 465 310
Tel.: +420 412 531 626
E-mail: media@zoodecin.cz
Web: www.zoodecin.cz
Facebook