Pardubický festival piva: Přijďte okusit tekuté zlato!

Zámek a muzeum Pardubice. Foto: Východočeské muzeum v Pardubicích
Zámek a muzeum Pardubice. Foto: Východočeské muzeum v Pardubicích

Zámek Pardubice bude letos podruhé hostit Pardubický festival piva. V sobotu 17. června od 12 do 20 hodin se na festivalu předvedou nejen regionální pivovary z východních Čech, ale také jedna unikátní lahůdka. Pivovar Bohdaneč ve spolupráci s Experimentálním pivovarem Univerzity Palackého uvařil nejstarší pivo v Evropě a ochutnávku přiveze právě na pardubický zámek.

3000 let stará receptura

Přijďte na Pardubický festival piva pro jedinečný zážitek, který se koná na zámku Pardubice! V sobotu 17. června od 12 do 20 hodin se můžete těšit na regionální pivovary z východních Čech, kteří vám představí své skvělé výrobky. Ale to není vše! Mimořádným lákadlem je unikátní pivo, které vám přiveze Pivovar Bohdaneč ve spolupráci s Experimentálním pivovarem Univerzity Palackého – nejstarší pivo v Evropě!

Bohatá nabídka piv

Na festivalu si budete moci vychutnat širokou paletu piv z pivovarů jako Beránek, Mordýř, U Vojtěchů, U Hušků, Rodinný pivovar 713 HK, Klenot, Zbraslavská koza, Loutkář, Pivovar U Přeška, Lončák, Clock nebo Kamenice nad Lipou. Výjimku tvoří jedinečné pivo Sluneční bárka, které se vaří podle 3000 let staré receptury. Toto pivo je spojením mnoha zajímavých ingrediencí a připomíná dnešní pivo typu Gruit.

Nejen pivo, ale mnohem víc

Nebude to pouze o pivu! Užijte si relaxaci v zámeckém areálu, kde si můžete udělat piknik, posedět na nádvoří nebo v parkánu a vychutnat si nejen lahodné pivo, ale také výborné jídlo. Při festivalu vás budou bavit živé koncerty kapel Endee a Monantes od 17 hodin.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost prozkoumat svět piva a vychutnat si nezapomenutelný den plný chutí, vůní a skvělé atmosféry. Přijďte na Pardubický festival piva na Zámek Pardubice a buďte součástí této vzrušující události!

Kde se Pardubický festival piva koná?

Východočeské muzeum v Pardubicích
Zámek čp. 2
530 02 Pardubice
Pardubický kraj

Datum a vstupné akce

Datum: 17. června, 12-20 hodin
Vstupné: 50,- Kč, včetně ochutnávky

Kontakt

Telefon: +420 466 799 240
e-mail: vcm@vcm.cz
www.vcm.cz