Prožijte na vlastní kůži „Vyprávění starého vlka“

Vyprávění starého vlka. Zdroj: Hrad Sovinec
Vyprávění starého vlka. Zdroj: Hrad Sovinec

Hrad Sovinec pro vás každým rokem nabízí kulturní akce a vystoupení, šermířské slavnosti, pohádky pro děti a mnohem více. Prožijte nezapomenutelný zážitek na vlastní kůži! Přidejte se k nám na fascinující událost s názvem „Vyprávění starého vlka“, která se koná na nádherném hradě Sovinec.

Připravte se  na intenzivní zážitek

Během této akce se můžete těšit na unikátní kejklířský a žonglérský festival, který vás vtáhne do světa magie a dovedností. Fakírské a žonglérské umění doprovodí poutavé kejklířské pohádky, které vás přenesou do fantastických světů.

Poznejte myší dostihy a sokolnické dovednosti

Na programu budou také oblíbené dětské myší dostihy, kde se děti budou moci zúčastnit závodů s vlastními myškami. Ale to není vše! Připravili jsme pro vás různorodá vystoupení, jako jsou divadelní pohádky pro děti, loutkové divadlo, ukázky sokolnických dovedností a historických řemesel. Můžete  prozkoumat dobové životy a dovednosti, které vás ohromí.

Přijďte si užít den plný radosti, smíchu a vzrušení! Akci pořádá historická posádka Špinavci, která se o vás bude starat a zajistí, aby se vám akce líbila od začátku až do konce.

Kde se Vyprávění starého vlka koná?

Hrad Sovinec
Sovinec 58
793 51 Jiříkov
Moravskoslezský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce: 17. – 18. června 2023
Vstupné je v rámci vstupného na víkendovou akci.

Kontakt

Tel: 554 219 863
sovinec@mubr.cz
www.hrad-sovinec.cz