Račte vstoupit DO POHÁDEK čaroděje Archibalda!

DO POHÁDEK čaroděje Archibalda. Zdroj: Staré hrady
DO POHÁDEK čaroděje Archibalda. Zdroj: Staré hrady

Rádi bychom vás pozvali na nezapomenutelný prožitek v pohádkovém světě čaroděje Archibalda. Po celý rok máte jedinečnou příležitost vstoupit do pohádkových okruhů, které rozvíří vaši představivost a přenesou vás do kouzelného prostředí.

Nechte se vtáhnout hned do několika pohádkových okruhů

Naše pohádkové okruhy – Zámecké tajemné sklepení, Zdravosvět a Dračí království, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – jsou plné živých pohádkových bytostí, které se těší na setkání s vámi. Budete mít příležitost čarovat s princeznami, vodnicemi, čerty, čarodějnicemi a mnoha dalšími pohádkovými kamarády.
Představte si, že se ocitnete v Hradě a Zámku s Dračí královskou komnatou, kde žije celá Dračí královská rodina spolu se třiceti druhy draků a dráčků. V Zámeckém pohádkovém sklepě se setkáte s draky, obry, vodníky, vílami a skřítky. Prozkoumáte palác plný skřítků, lesní a ledové království, a dokonce se potkáte s tříhlavým drakem Třífrňákem. A co teprve Obří Smaragdové draky, kteří se do sklepení probourali z pěti pater Starohradských katakomb!

Čeká vás jedinečné uvítání!

Na Hradní pohádkové půdě budete vítáni čarodějnicemi a kouzlobabkami různých kategorií. Prozkoumáte jejich prádelnu, mydlírnu, čarodějnou hospůdku a garderóbu. Tady se také skrývá pohádkový časostroj a mnoho neposedných skřítků. Nebudou vám chybět ani mocní čarodraci Mocjeďáci, kteří zde připravují své lektvary a elixíry. A nenechte si ujít novinku – Obří rubínové draky Rubijány, kteří pečlivě střeží poklad samotného dračího krále.

Chcete navštívit samotného krále?

V okruhu Zdravosvět a Dračí království potkáte veselé skřítky ovocňáky a saláťáky. Navštívíte dračí zuboopravnu, a dokonce dračí porodnici. Nezapomeňte také na skřítky z bonbónového království, kteří vás přivítají. A jako vrchol vaší návštěvy vás přijme na audienci samotný dračí král Rozumbraďák XVI.

Postaráno je i o potvůrky

Ale to není všechno! V Čarodějné Bestyjole na vás čekají živá zvířátka, havěti a potvůrky, o které se s láskou starají naše čarodějnice a čarodějové. Potkáte dědu Hnojbabáka, pavouka Kaditlačku, čarodějnici Kolohnátu a mnoho dalších pohádkových bytostí.

Neváhejte a přijďte!

Zažijte neuvěřitelnou pohádkovou zábavu! Každý den po celý rok jsou připraveny soutěže, hry a překvapení jak pro děti, tak pro dospělé. Vstupte do světa pohádek, plného magie a dobrodružství, a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky s čarodějem Archibaldem a jeho pohádkovými přáteli.

Těšíme se na vás na pohádkovém hradě a zámku Staré Hrady!

 

Kde se DO POHÁDEK čaroděje Archibalda koná?

Hrad a zámek Staré Hrady
Staré Hrady 1
507 23 Libáň
Královéhradecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce: 7. června – 29. října 2023
Vstupné je v rámci vstupného pro jednotlivé okruhy:
dospělí: 145,- Kč
děti 2-11 let: 95,- Kč
studenti, senioři, mládež: 125,- Kč
děti do 2 let: zdarma
Čarodějná Bestyjola: základní 45,- Kč, snížené 25,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 602 302 220
Email: info@starehrady.cz
www.starehrady.cz