Prožijte Slávu císaři k výročí 300 let korunovace Karla IV.

Nádvoří zámku v Brandýse nad Labem. Zdroj: Zámek Brandýs nad Labem
Nádvoří zámku v Brandýse nad Labem. Zdroj: Zámek Brandýs nad Labem

Srdečně Vás zveme na nezapomenutelnou akci s názvem “ Sláva císaři k výročí 300 let korunovace Karla IV“. Tato jedinečná událost se bude konat v nádherné Zámecké zahradě v Brandýse nad Labem.

Jízda elegance

Připravte se na poutavou a elegantní jízdu v soutěži nazvané „Jízda elegance“, která proběhne od 13:00 hodin Budete svědky mistrovských jízdních dovedností a krásy, kterou koně a jezdkyně předvedou v disciplíně jízdy v dámském sedle.

Atraktivní program akce

Od 14:30 hodin následuje jezdecká show, která vás zcela pohltí svou grácií. Neopomeňte ani na průvod koní a kočárů, který projede městem od 16:00 hodin.
Od 17:00 hodin v ambitu kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi se koná vernisáž výstavy s názvem „Sláva císaři – Karel IV.“ s fotografiemi Michaely Purnochové. Následovat bude poutavá přednáška na téma Karel IV. a kladrubští koně. Připravte se na fascinující putování časem a objevte vzácné artefakty a příběhy spojené s Karlem IV. a jeho vztahem ke krásným starokladrubským koním.

Koncertní závěr akce

Večer pokračuje v Zámeckém pivovaru v Brandýse nad Labem, kde bude od 19:00 hodin probíhat koncert žesťového souboru Czech Brass. Připravte se na hudební zážitek, který vás doslova ohromí.

Přijďte a prožijte nezapomenutelný den plný historie, elegance a vzrušení. Nechte se pohltit atmosférou a odneste si zážitky, které vás budou ještě dlouho těšit!

Kde se akce „Sláva císaři k výročí 300 let korunovace Karla IV.“ koná?

Zámek Brandýs nad Labem
Plantáž 402/8
Brandýs nad Labem
250 01
Středočeský kraj

Datum a vstupné akce

Datum: 25. června 2023, 13:00 hodin
Vstupné:
Na večerní koncert žesťového souboru CZECH BRASS – 150,-Kč
Předprodej vstupenek

Kontakt

tel.: +420 731 648 463 (správce zámku, zástupce kastelána)
e-mail: recepcezamek@brandysko.cz
www.brandyszamek.cz