Zboží nebo stavební materiály nebude problém díky zapůjčení dodávky

Do situace, kdy je zapotřebí přepravit objemnější náklad, se dostane čas od času většina lidí. Vaši situaci vyřeší snadno a jednoduše praktická dodávka.

Dodávku využijí soukromé osoby i podnikatelé

Stěhování, převoz stavebního materiálu nebo třeba dovoz větších kusů nábytku, to je jen zlomek případů, kdy můžete potřebovat větší vůz. Zvládnout vlastními silami podobnou přepravu dokáže i běžná fyzická osoba. Stačí si dodávku jednoduše půjčit.

Zápůjčku však samozřejmě jednoznačně využijí kromě soukromých osob také podnikatelé. I u nich může nastat ojedinělý případ, kdy potřebují zvládnout dopravu většího objemu zboží. Ne vždy dodávku mají k dispozici jako vlastní vůz. To, jestli si pořídit dodávku do přímého vlastnictví, patří v podnikatelské sféře k poměrně hojně diskutovaným tématům.

Většina podnikatelů dnes v Česku sahá po vozu takzvaně z druhé ruky. To je ale z hlediska jeho spolehlivosti s velkým otazníkem. Technický stav ojetin nebývá již zcela optimální, kritickým místem je hlavně turbodmychadlo.

Nový vůz zase „trpí“ výraznou ztrátou hodnoty. Už v okamžiku, kdy si automobil kupujete, se jeho hodnota prudce propadá: Uvádí se, že hned po opuštění autosalonu je to dokonce až o 30 %.

Využijte služeb BESKYD servis Ostrava

Veškerých těchto starostí vás zbaví půjčovna, která dokáže zajistit půjčení vozu potřebných parametrů. Zároveň i ručí za dobrý technický stav celého vozového parku.

Kdo tak hledá možnost zapůjčení pro dodávky Ostrava a okolí, může využít služeb společnosti BESKYD servis. Ta ve svém portfoliu má momentálně široký výběr vozidel od nejmenších dodávek velikosti L až po velké XXL verze.

Mimo to nabízí i autopůjčovnu (car rental Ostrava). Ta zahrnuje dále zápůjčku minibusů, případně osobních vozidel. Automobil si tak můžete půjčit i na soukromé cesty, například na dovolenou. výjezdy do zahraničí jsou bez příplatků.

Kromě toho mohou taktéž zákazníci využít i nabídku na plnění klimatizace, a to na počkání. Součástí nabídky je též vyčištění ozónem a související servis čítající podtlakovou zkoušku těsnosti, doplnění oleje v klimakompresoru a vakuaci okruhu klimatizace.